Bezplatné poštovné a Zľava 20% na všetko

BLOG

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOŽENÚ BUNDU?
AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOŽENÚ BUNDU?

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOŽENÚ BUNDU?

Kožená bunda, nesmrteľný kúsok v šatníku žien i chlapov. Prečo ju vlastne tak milujeme a nedáme na ňu dopustiť? Možno aj pre jej nekonečnú variabilitu a schopnosť skombinovať ju prakticky s čímkoľvek. Kvalitná kožená bunda totiž rovnako dobre vyzerá s džínsami, ako aj so šatami, s teniskami i lodičkami.

Na čo si však dajte pri jej kúpe pozor?

Ak ešte dobrú koženú bundu nemáte, rýchlo to napravte! Rozhodne stavte na kvalitu a overených výrobcov, najväčšou prednosťou kožených búnd je predsa ich trvácnosť, preto sa tu neoplatí vôbec šetriť. Investícia do kvality je aj v prípade koženej bundy rozumnou voľbou, ktorú neoľutujete. Ako sa totiž zdá, z módy len tak ľahko, ak vôbec niekedy, nevyjde, a preto ju budete môcť vybrať zo skrine na jar či na jeseň, do dažďa i na párty, túto sezónu, ale aj tú nasledujúcu.

Výber koženej bundy pre kvalitu výrobku

Výber koženej bundy by mal začať prehliadkou štítku produktu. Mnohé krajiny sa v súčasnosti zaoberajú výrobou takýchto dámskych odevov, ale výrobky najvyššej kvality na trhu s koženým tovarom predstavujú Turecko, Kanada, Švédsko a Fínsko.

Ako si vybrať správny model

Hlavným parametrom, na ktorý sa musíte zamerať pri výbere oblečenia, je jeho kvalita. Nezabudnite však na štýlovosť výrobku, pretože moderná žena musí byť presvedčená a atraktívna. Naši stylisti poskytujú užitočné odporúčania, ako si vybrať správnu koženú bundu .

Venujte pozornosť aj typu goliera. Stylisti hovoria, že golier by mal zapadnúť do ženy pod tvarom tváre. To je ďalšia užitočná rada, ako si vybrať dámsku koženú bundu tak, aby bola v súlade s vzhľadom hostesky. Majitelia oválnej tváre si ani nevedia myslieť, aký druh obojku im bude vyhovovať, takže všetky dámy idú.

Ale pre ženy s okrúhlou tvárou nie je bunda so stojacím golierom vôbec vhodná. Bude to vyzerať dobre odbočovací golier typ s ostrými hranami. Kožené bundy so stojacimi goliermi alebo zaoblenými hranami sú ideálne pre ženy s dlhou úzkou tvárou.

Ako si vybrať koženú bundu?

Ak máte typ tela s presýpacími hodinami, znamená to, že máte telo s dokonalými proporciami, takže noste všetko, čo zdôrazňuje vaše cnosti. S úzkymi ramenami a širokými boky by sa mal klásť dôraz na hornú časť tela. Bomberky,bundy s objemnými detailami.

Ak máte naopak úzke boky a široké ramená, musíte si vybrať bundu tak, aby vizuálne zväčšovala boky. Mohlo by to byť A-silueta, ktorá sa rozšírila dole. Dobrou voľbou by bola aj bunda s pískotom.

populárne príspevky

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU KOŽENÚ BUNDU?

Ako sa správne zmerať

Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle, poprípade najtenšej vrstve oblečenia, aby nedošlo k skresleniu mier. [A] hrudník: meriame vo vodorovnej rovine vpredu cez najvystúpenejší

Čítaj ďalej
Telefonická objednávka

Telefonická objednávka

Máte problém so zaslaním objednávky? Nevadí, zavolajte nám a my Vám spravíme objednávku cez telefón. Pri objednávke cez telefón budeme potrebovať od Vás tieto informácie:

Čítaj ďalej